| ul. Słowackiego 21/23, 01-593 Warszawa | Pon. - Pt. 14:00 - 20:00, Sob. 9:00 - 14:00

Ortopedia w Klinice Zdrowych Nóg

Choroby i kontuzje narządu ruchu mogą przytrafić się każdemu, bez względu na płeć czy wiek. Na konsultacje ortopedyczne oraz USG wszystkich stawów zapraszamy do naszej Kliniki Zdrowych Nóg w Warszawie!

Schorzenia i urazy narządu ruchu są we współczesnym świecie bardzo powszechne. Zwichnięcia, złamania, zerwania więzadeł i ścięgien, choroby zwyrodnieniowe i reumatyczne – to tylko przykłady problemów, w rozwiązaniu których pomoże specjalista ortopeda. Z pomocy doświadczonego ortopedy można oczywiście skorzystać w naszej Klinice.

Co ważne, na miejscu wykonujemy podstawowe badanie diagnostyczne w kierunku chorób i kontuzji narządu ruchu, a mianowicie USG stawów. Przeprowadzamy nie tylko USG stawu kolanowego czy łokciowego, ale również USG stawu barkowego, stawu skokowego, stawów nadgarstka, stopy i innych. 

Warto pamiętać, że USG jest badaniem mało inwazyjnym, bezpiecznym i bezbolesnym. Wykorzystywane w jego trakcie fale ultradźwiękowe odbijają się od napotkanych tkanek i narządów, wracają do głowicy i są przekształcane na widoczne na monitorze obrazy o wysokiej wartości diagnostycznej. Nie uszkadzają one przy tym żadnych tkanek i nie wywołują skutków ubocznych. USG stawów można więc bez obaw wykonywać u dzieci, seniorów, a nawet kobiet w ciąży. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty -> https://klinikanog.pl/cennik/.

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 501 514 056.

2018-12-03T17:31:57+01:00 3 grudnia 2018|
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Klinika Zdrowych Nóg Agnieszka Wolska) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!