| ul. Słowackiego 21/23, 01-593 Warszawa | Pon. - Pt. 14:00 - 20:00, Sob. 9:00 - 14:00

Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej

Osocze bogatopłytkowe – czyli zawierająca mnóstwo czynników wzrostu substancja pozyskiwana bezpośrednio z krwi pacjenta – jest szeroko wykorzystywana nie tylko w ortopedii. W Klinice Zdrowych Nóg wykonujemy również zabiegi medycyny estetycznej z jego zastosowaniem. Zapraszamy!

Osocze bogatopłytkowe to substancja pozyskiwana bezpośrednio z krwi pacjenta. Pobiera się od niego niewielką ilość krwi, umieszcza w specjalnej wirówce i po kilkunastu minutach wirowania wyodrębniają się poszczególne segmenty krwi, w tym właśnie osocze. Jak sama nazwa wskazuje, jest ono bogate w płytki krwi, które zawierają w sobie duże ilości aż siedmiu czynników wzrostu oraz białka odpowiedzialne za procesy komórkowe.

Osocze bogatopłytkowe jest stosowane w wielu dziedzinach medycyny: ortopedii, fizjoterapii, ale także medycynie estetycznej. W Klinice Zdrowych Nóg wykonujemy zabiegi odmładzające z jego zastosowaniem. Są one bezpieczne i nieinwazyjne – osocze bogatopłytkowe w formie iniekcji podaje się w określone partie skóry: twarzy, szyi, dekoltu, a nawet dłoni. Substancja natychmiast pobudza procesy regeneracji tkanek oraz produkcję kolagenu, stymuluje proces tworzenia nowych komórek i naczyń krwionośnych. Pozwala to na redukcję oznak starzenia (zmarszczek, bruzd, kurzych łapek), poprawę jędrności, elastyczności i kolorytu skóry, zmniejszenie widoczności blizn oraz innych niedoskonałości.

Zapraszamy do Kliniki Zdrowych Nóg -> https://klinikanog.pl/kontakt.

2019-02-10T17:31:35+01:00 10 lutego 2019|
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Klinika Zdrowych Nóg Agnieszka Wolska) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!