| ul. Słowackiego 21/23, 01-593 Warszawa | Pon. - Pt. 14:00 - 20:00, Sob. 9:00 - 14:00

Usuwanie zmian skórnych laserem w Klinice Zdrowych Nóg

Borykasz się z nieestetycznymi bliznami po trądziku? Zauważasz u siebie przebarwienia skóry? Masz na ciele brodawki i znamiona? W Klinice Zdrowych Nóg mamy na to rozwiązanie – zabiegi dermatologii estetycznej z wykorzystaniem lasera CO2 Frax!

Laser CO2 Frax to nowoczesny laser medyczny, znajdujący szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej czy dermatologii. W Klinice Zdrowych Nóg stosujemy go m.in. do usuwania zmian skórnych, np. brodawek i kurzajek. Emitowane przez laser światło jest absorbowane przez tkanki miękkie, co w efekcie wywołuje odparowanie zawartej w nich wody oraz precyzyjne zamknięcie naczyń. Tkanka obumiera, zmienia się w niewielki strupek i samoistnie odpada. 

Laser CO2 Frax może być też wykorzystywany do redukcji blizn i przebarwień. W tym przypadku promień energii wytwarza w skórze niewidoczne gołym okiem uszkodzenia, dzięki którym natychmiast pobudzają się naturalne procesy regeneracyjne organizmu, przyspiesza krążenie krwi i produkcja kolagenu, co powoduje, że uszkodzone tkanki są stopniowo zastępowane przez nowe. Zniszczony zostaje także nadmiar melaniny, czyli substancji odpowiedzialnej za powstawanie przebarwień.

W Klinice Zdrowych Nóg kwalifikację do zabiegu za każdym razem przeprowadza nasz doświadczony specjalista – podczas wizyty lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, ocenia zmianę, wyklucza możliwe przeciwwskazania i dopiero wówczas kwalifikuje do zabiegu. Wszystko po to, by zachować maksimum bezpieczeństwa dla pacjenta. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu -> https://klinikanog.pl/kontakt/.

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 501 514 056.

2018-12-03T17:29:40+01:00 3 grudnia 2018|
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Klinika Zdrowych Nóg Agnieszka Wolska) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!