| ul. Słowackiego 21/23, 01-593 Warszawa | Pon. - Pt. 14:00 - 20:00, Sob. 9:00 - 14:00

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

  • Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

Z upływem lat na twarzy mogą pojawiać się oznaki starzenia – jedną z nich są bez wątpienia nieestetyczne bruzdy nosowo-wargowe. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna zna sposoby, by się ich pozbyć. Można zdecydować się np. na ich wypełnianie przy pomocy kwasu hialuronowego. Zabieg ten wykonujemy w naszej Klinice Zdrowych Nóg.

Z wiekiem wszystkie warstwy skóry stają się cienkie i zwiotczałe. Ubywa w nich kwasu hialuronowego, odpowiedzialnego za jej jędrność i elastyczność, zanika też tzw. podściółka tłuszczowa, przez co niektóre rejony twarzy mogą się zapadać. Wiotkie stają się również mięśnie twarzy. Wszystko to może prowadzić do powstania głębokich i nieestetycznych bruzd nosowo-wargowych, prowadzących od skrzydełek nosa do kącików ust. Z ich powodu twarz wygląda na starszą, smutną i bardziej zmęczoną niż w rzeczywistości.

Sposobem na wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, a w efekcie – przywrócenie twarzy młodego i witalnego wyglądu, są zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Polegają one na podaniu kwasu w formie iniekcji w ściśle określone partie skóry. Preparat wypełnia ubytki tkankowe, przywraca skórze jędrność i elastyczność, dzięki czemu bruzdy zostają zniwelowane. Po kilku miesiącach, w razie potrzeby, zabieg można powtórzyć.

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonujemy w naszej Klinice Zdrowych Nóg. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu -> https://klinikanog.pl/kontakt/.

2019-04-08T13:03:41+02:00 8 kwietnia 2019|
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Klinika Zdrowych Nóg Agnieszka Wolska) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!