| ul. Słowackiego 21/23, 01-593 Warszawa | Pon. - Pt. 14:00 - 20:00, Sob. 9:00 - 14:00

Zabiegi medycyny estetycznej w Klinice Zdrowych Nóg

Medycyna estetyczna to szereg zabiegów, które pozwalają w naturalny, nieinwazyjny sposób poprawić wygląd, w tym m.in. zredukować oznaki starzenia. Na zabiegi odmładzające z wykorzystaniem kolagenu Ellanse oraz kwasu hialuronowego zapraszamy do Kliniki Zdrowych Nóg!

Ellanse to jeden z najnowocześniejszych preparatów wypełniających, stymulujących jednocześnie produkcję kolagenu, czyli substancji odpowiedzialnej za napięcie, jędrność oraz sprężystość skóry. Z wiekiem struktura włókien kolagenowych ulega niekorzystnym zmianom, spada także ich produkcja – aplikacja preparatu Ellanse hamuje zmiany w właściwościach włókien kolagenowych oraz zwiększa ich produkcję. Preparat ma postać pasty, którą nasz specjalista z zakresu medycyny estetycznej aplikuje w ściśle określone miejsce w formie iniekcji. Zabieg pozwala na wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu, ich odświeżenie, ujędrnienie, a co za tym idzie – przywrócenie skórze młodego, estetycznego wyglądu.

Również w formie iniekcji aplikuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Ta naturalnie występująca w organizmie substancja ma właściwości wiązania wody, dzięki czemu skóra jest jędrna, sprężysta i nawilżona. Poprzez iniekcję kwasu hialuronowego w głębsze warstwy skóry można m.in. redukować zmarszczki, wypełniać głębokie bruzdy, modelować zapadnięte skronie, obwisłe policzki czy owal twarzy.

Wszystkich pacjentów zainteresowanych zabiegami zapraszamy do kontaktu -> https://klinikanog.pl/kontakt/.

2019-02-10T17:30:34+01:00 10 lutego 2019|
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Klinika Zdrowych Nóg Agnieszka Wolska) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!