| ul. Słowackiego 21/23, 01-593 Warszawa | Pon. - Pt. 14:00 - 20:00, Sob. 9:00 - 14:00

Dr Agnieszka Wolska

Dr Agnieszka Wolska 2018-09-19T11:08:21+02:00

Dr Agnieszka Wolska Dr Agnieszka Wolska właścicielka Kliniki Zdrowych Nóg, specjalista chirurg, flebolog, lekarz medycyny estetycznej oraz  ultrasonografista.

Od ponad 20 lat świadczy usługi medyczne z zakresu profilaktyki, diagnostyki (usg doppler) i leczenia chorób żył. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne z zakresu flebologii ( EVLT, KLEJ Vena Seal, skleroterapia)  Równocześnie zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran oraz odleżyn.

Od 2012 roku w swojej praktyce lekarskiej wykorzystuje lasery do przezskórnego zamykania naczyń na nogach i twarzy oraz do wykonywania zabiegów dermatochirurgicznych tj. usuwania zmian skórnych, brodawek, włókniaków, wrastających paznokci,

Regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i sympozjach naukowych, w trakcie których zapoznaje się z nowoczesnymi technikami zabiegowymi i metodami leczenia, a swoim pacjentom oferuje skuteczne i bezpieczne leczenie, przeprowadzane w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Klinika Zdrowych Nóg Agnieszka Wolska) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!