| ul. Słowackiego 21/23, 01-593 Warszawa | Pon. - Pt. 14:00 - 20:00, Sob. 9:00 - 14:00

Zoryana Khamulyak

Zoryana Khamulyak 2019-07-08T15:29:25+02:00

Zoryana-KhamulyakZoryana Khamulyak  – podolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Zawód podolog to nie tylko praca, ale również ogromna pasja. Nie ma dwóch takich samych pacjentów, tym bardziej nie ma dwóch takich samych stóp, dlatego do każdego pacjenta podchodzi zawsze z indywidualna troską.

Duże doświadczenie sprawia, że zarówno pacjent, któremu wystarczy prosta pielęgnacja jak i pacjent wymagający, z dużym problemem, zostanie otoczony profesjonalną opieką. Wykazuje holistyczne podejście do pacjenta. Duży nacisk w swojej pracy stawia na profilaktykę, dlatego każdy z pacjentów  podczas wizyty otrzymuje kompletną edukację w zakresie codziennej pielęgnacji stóp. Niezwykle cierpliwa, a dobry kontakt z pacjentem ma tu ogromne znaczenie. Dziś podologia jest bardzo prężnie rozwijającym się działem medycyny, dlatego na bieżąco śledzi wszelkie nowinki w branżowych publikacjach, bierze udział w szkoleniach warsztatach i kursach. Uśmiech i zadowolenie pacjenta z efektów prowadzonych terapii są bezcenne oraz motywujące do dalszego działania.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Klinika Zdrowych Nóg Agnieszka Wolska) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!